Реальність чи фантастика? Нацбанк сподівається досягти менше 10% інфляції через 1-1,5 роки


Реальність чи фантастика? Нацбанк сподівається досягти менше 10% інфляції через 1-1,5 роки

Національний банк України через 1-1.5 роки планує досягти інфляції на рівні менше 10%, повідомив заступник глави НБУ Дмитро Сологуб на бізнес-форумі в Києві.

«Основні заходи спрямовані на зниження процентної ставки, щоб вже через 12-18 місяців ми жили з інфляцією, що складається з однієї цифри», – сказав він.

Також Сологуб зазначив, що вже через 3-4 роки НБУ має намір вийти на стабільний рівень інфляції в 4-6%.

«Те, що ми пишемо в своїх документах, це те, що наша стратегічна мета в середньостроковому періоді, через 3-4 роки, досягти рівня інфляції 4-6%», – сказав заступник голови НБУ.

Зазначимо, Національний банк України допускає зростання споживчої інфляції в другому кварталі цього року вище 50% в річному вираженні.

При цьому Кабінет міністрів України в рамках формування Основних напрямів бюджетної політики на 2016 рік закладає в якості макропоказників розвитку економіки і розрахунків проекту державного бюджету на 2016 рік інфляцію на рівні 9% і валютний курс на рівні 22,5 грн за долар.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua