Порошенко має намір залучати товарні потоки для відродження українського торгового флоту


Порошенко має намір залучати товарні потоки для відродження українського торгового флоту

Для відродження українського торгового флоту необхідний прихід інвесторів, які сприяють залученню в країну торгових потоків, вважає президент України Петро Порошенко.

“Для того щоб ми відродили торговий флот, на мою думку, потрібно починати з прозорого та ефективного приходу інвестора в портову інфраструктуру. Це інвестори, які прийдуть не з новими технологіями і грошима, а з товарними потоками, щоб товарні потоки Сінгапуру, Гонконгу, Китаю , Філіппін, Індонезії, країн Південно-Східної Азії йшли до Європи через Одесу. Як тільки тут буде потужна портова інфраструктура, як тільки будуть надійні лінії, відродиться торговельний флот “, – сказав глава держави в рамках робочої поїздки до Одеси в п’ятницю.
Він також звернув увагу існуючі високі портові збори, неефективну державну податкову політику транзиту, відсутність грошових і вантажних потоків.
“Питання потрібно вирішувати в комплексі. Також це стосується і суднобудівного комплексу. Для цього ми робимо перші дуже важливі кроки, дерегуляцію … вирішуємо питання створення інвестиційного клімату, справедливої податкової бази”, – зазначив президент.
Він також додав, що сьогодні вивчається питання приватизації морських портів. “На сьогоднішній день всі вважають, що порти в Одесі не приватизовані. А подивіться, як вони розтягнуті між якимись непрозорими і нерідко нечистими на руку комерційними корумпованими структурами”, – додав П.Порошенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua