Вкладників "підстрахують" на 20 млрд гривень


Вкладників "підстрахують" на 20 млрд гривень

Міністерство фінансів України має намір здійснити випуск облігацій внутрішньої державної позики на суму 20 млрд грн в рамках забезпечення кредиту для Фонду гарантування вкладів, йдеться в постанові уряду №156, опублікованій на веб-порталі Кабміну.

Як наголошується, випуск облігацій передбачений законом про держбюджет на 2015 рік.

«Міністерство фінансів з метою надання кредиту Фонду гарантування вкладів фізичних осіб здійснює випуск облігацій внутрішньої державної позики в розмірі 20 млрд грн з терміном обігу до 20 років та відсотковою ставкою доходу – до 12% річних в обмін на векселі, видані Фондом на тих же умовах, з виплатою відсотків за векселями одночасно з оплатою векселя», – йдеться в урядовій постанові.

Згідно з меморандумом про співпрацю з ключовим кредитором України Міжнародним валютним фондом, обсяг кредитів для Фонду гарантування вкладів під фінансування або рекапіталізацію банків на кінець грудня 2015 року становитиме 55 млрд грн.

У січні 2015 р. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб вже отримав кредит у Національного банку на суму 9,950 млрд грн під 14% річних терміном на рік.

Міжнародний валютний фонд схвалив програму кредитування економіки України з використанням механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility) загальним обсягом 17,5 млрд дол. терміном на 4 роки. Перший транш у рамках нової програми склав 5 млрд дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Мінфін України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua