Екс-глава Freshtel очолила новостворений департамент цифрової економіки в МЕРТ


Екс-глава Freshtel очолила новостворений департамент цифрової економіки в МЕРТ

Екс-керівник телеком-оператора “Українські новітні технології” (бренд Freshtel) Олена Мініч очолила новий підрозділ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) – департамент цифрової економіки.

Про це Е.Мініч написала на своїй сторінці в мережі Facebook в середу.

“У рамках департаменту цифрової економіки перед нами стоять великі завдання: програми з розвитку широкосмугового доступу в Інтернет; питання стандартизації, безпеки та довіри до цифрових та електронних послуг; формування інформаційного суспільства; напрям “цифровізації “державного управління, так добре відомого під терміном“електронний уряд» , а також електронні адміністративні послуги”, – написала вона.

Також серед завдань департаменту: нові стандарти навчання цифровим навичкам (digital or e-skills) і постановка нових цілей навчання, в тому числі і для держслужбовців; програми підтримки і розвитку інвестицій в інновації та start-up; розвиток e-commerce і on-line форм платежів і закупівель; програми розвитку ІКТ в різних секторах.

Е.Мініч також повідомила, що раніше, в період з 2000 по 2010 рік (до роботи під Freshtel) вона працювала в ряді країн (Чехія, Англія, Німеччина, Азербайджан), впроваджувала інноваційні проекти і працювала на керівних постах в телеком-компаніях. До середини 2014 року, очолювала Freshtel, а пізніше в статусі радника міністра економіки займалася програмою дерегуляції телеком-сектору.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:Мінекономрозвитку
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua