Тариф на відпуск електроенергії атомними станціями підвищили на 31,5%


Тариф на відпуск електроенергії атомними станціями підвищили на 31,5%

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), з 1 квітня підвищила тариф на відпуск електроенергії для держкомпанії «Енергоатом», оператора всій діючих АЕС України, на 31,5%, – до 42,21 коп. за кВт / год з 32,11 коп. за кВт / год.

Відповідне рішення комісія прийняла 31 березня.

Відзначимо, НКРЕКУ за 2014 підвищила тариф на відпуск електроенергії для НАЕК «Енергоатом» до 32,11 коп. за кВт / год з 23,08 коп. за кВт / год.

Держпідприємство «НАЕК« Енергоатом »- найбільший виробник електроенергії в Україні з часткою сукупного виробництва близько 50% у загальному обсязі виробництва електроенергії України. На НАЕК «Енергоатом» покладено функції експлуатуючої організації, яка відповідає за безпеку експлуатації всіх АЕС країни.

За встановленої потужності ядерних енергоблоків України посідає сьоме місце у світі. Всі реактори типу ВВЕР. В Україні діють 4 атомних електростанції з 15 енергоблоками, одна з яких, Запорізька АЕС, з 6 енергоблоками загальною потужністю 6000 МВт є найбільшою в Європі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:НКРЕКП
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua