0 800 307 555
0 800 307 555

Уряд РФ має намір в найкоротші терміни розглянути можливість надання Україні знижки на газ


Уряд РФ має намір в найкоротші терміни розглянути можливість надання Україні знижки на газ

Уряд РФ в найкоротші терміни розгляне можливість надання Україні знижки в ціні російського газу, повідомив глава Міненерго Олександр Новак.

“У Міненерго надійшло звернення з боку Єврокомісії з проханням розглянути питання про надання Україні знижки на газ в межах мита”, – сказав А.Новак журналістам.

“Уряд РФ найближчим часом підготує рішення, і це питання буде розглянуто”, – зазначив російський міністр.

А.Новак уточнив, що прохання, підписано заступником голови Єврокомісії Милорадом Шевчовичем, поступило в Міненерго 27 березня.

Одночасно в “Газпромом” було направлено лист керівництва “Нафтогазу України” з проханням ініціювати процедуру з надання знижки на російський газ.

“Зараз це питання знаходиться в уряді, і я думаю, воно буде розглянуто в найближчий час. Питання буде вирішене в найкоротші терміни”, – сказав А.Новак.

“По суті, йдеться про надання знижки, яка діяла протягом п’яти місяців з початку листопада по 31 березня. 31 березня термін дії даної знижки закінчується”, – сказав міністр.

А.Новак також зазначив, що на найближчих переговорах з Єврокомісією щодо газу, які відбудуться орієнтовно 13 квітня, будуть обговорюватися питання із закачування російського газу в підземні сховища газу в Україну в обсязі 12-15 млрд кубометрів, питання гарантій надійності транзиту російського газу до Європи через Україну, а також питання про надання у випадку необхідності фінансової допомоги Україні з боку Єврокомісії під закупівлі газу для ПСГ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Ціна на російський газ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua