За 2014 "Інкерман Інтернешнл" виробив 23,4 млн пляшок вина


За 2014 "Інкерман Інтернешнл" виробив 23,4 млн пляшок вина

Група компаній “Інкерман Інтернешнл”, один з найбільших виробників виноробної продукції в Україні, в 2014 році виробила 23,4 млн пляшок тихого вина

“У 2014 році було вироблено 23,4 млн пляшок. Коефіцієнт завантаження власних потужностей компанії в 2014 році склав більше 50%, з урахуванням того, що восени 2013 року компанія ввела в дію новий, сучасний виробничий комплекс повного циклу в Криму. Четверта частина продукції проведена в минулому році на “Таврії”, – сказав агентству генеральний директор компанії Роман Радько.

За його словами, близько 65% загальних продажів припало на ринок України, трохи більше 15% – на Крим, 20% – на Росію.

Розлив ігристих вин в Україні проходить на потужностях ПрАТ “Одесавинпром”. “Незважаючи на те, що цей проект стартував тільки восени 2013 році, в 2014 році “Інкерман” продав майже 1,5 млн бут ігристого вина і увійшов до ТОП-10 гравців цього ринку”, – зазначив Р.Радько.

ГК “Інкерман Інтернешнл” – міжнародний виноробний холдинг з повним циклом виробництва, заснований на початку 2011 року. До його складу входять ТОВ “Інкерманський завод марочних вин”, ТОВ “Качинський +”, ПрАТ “Агрофірма” Чорноморець “. Загальна площа виноградників усіх господарств становить 2,79 тис. га.

В Україні компанія здійснює свою діяльність через ТОВ “Торговий дім” Інкерман “.

Акціонером компанії є шведська компанія Inkerman International AB.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua