Україну попередили, як не можна витрачати гроші Євросоюзу


Україну попередили, як не можна витрачати гроші Євросоюзу

Кошти, надані Україні в рамках макрофінансової допомоги від Європейського союзу, не можуть бути витрачені на ведення бойових дій

Про це повідомив віце-президент Європейської комісії з питань євро і соціального діалогу Валдіс Домбровскіс, передає «Укрінформ».

«Протягом наступних місяців нам потрібно шукати шляхи подальшої допомоги Україні. Для уточнення: фінансова допомога Україні не може бути використана для проведення військових операцій », – прокоментував Домбровскіс вчорашнє голосування Європарламенту за виділення Україні позики в 1,8 млрд євро.

Відзначимо, напередодні ЕП схвалив ініціативу ЄК виділити Україні в рамках третього пакета макрофінансової допомоги в 1,8 млрд євро.

Після остаточного схвалення рішення Радою ЄС та укладення меморандуму про порозуміння між європейською стороною та урядом України щодо умов використання коштів, вони будуть перераховані до державного бюджету трьома траншами по 600 млн євро впродовж 2015-го і в першому кварталі 2016 року.

Фінансовий ресурс буде використаний для врегулювання дефіциту платіжного балансу і стабілізації економіки.

Проект меморандуму включає зобов’язання України щодо проведення реформ у сфері управління державними фінансами, оподаткування, енергетики, боротьби з корупцією і поліпшення бізнес-клімату.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua