НБУ вирішив ліквідувати VAB Банк


НБУ вирішив ліквідувати VAB Банк

Національний банк 19 березня прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації VAB Банку (Київ). Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацбанку.

З квітня 2014 р. НБУ за результатами банківського нагляду за діяльністю VAB Банку неодноразово звертав увагу керівництва банку та його власників на наявність потенційних ризиків у діяльності фінустанови.

У жовтні банк був віднесений до категорії проблемних, а Національний банк встановив строк для прийняття VAB Банком заходів по приведенню діяльності у відповідність до вимог законодавства.

20 листопада банк був визнаний неплатоспроможним, і в нього була введена тимчасова адміністрація.

Розглянувши пропозицію Фонду гарантування вкладів по ліквідації банку, Національний банк прийняв постанову про відкликання банківської ліцензії та ліквідації банку.

Як повідомляло агентство, найбільшим акціонером VAB Банку є кіпрська компанія Quickcom Limited (86,778%), яка контролюється бізнесменом Олегом Бахматюком.

За даними НБУ, на 1 січня за розміром активів банк займав 21-е місце (11,426 млрд гривень) серед 158 діючих банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:ВіЕйБі Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua