ДФС: Загальний зовнішньоторговельний оборот України в січні-лютому склав більше 12 млрд доларів


ДФС: Загальний зовнішньоторговельний оборот України в січні-лютому склав більше 12 млрд доларів

Загальний зовнішньоторговельний обіг України у січні – лютому 2015 року становив понад 12 млрд доларів. Про це йдеться у повідомленні Державної фіскальної служби.

Протягом перших двох місяців поточного року Україна здійснювала зовнішньоторговельні операції з партнерами із 193 країн світу.

Згідно із повідомленням, експорт товарів з початку року становив 6 млрд доларів, з яких до країн Євросоюзу експортовано 36%, до країн СНД – 17% товарів.

У розрізі товарних груп найбільші суми сплаченого до державного бюджету мита з експорту забезпечено з відходів та брухту чорних металів та шихтових зливків (70% від загальної суми мита), великої рогатої худоби (15%) та насіння льону (10%).

У січні – лютому 2015 року Україною імпортовано товарів на понад 6 млрд доларів. Частка товарів з країн ЄС та СНД у загальному обсязі імпорту склала 40% та 26% відповідно.

Найбільші надходження мита від імпортних операцій у бюджет країни забезпечено по нафті та нафтопродуктах (19,7% від загального обсягу сплаченого мита), автомобілях легкових та інших моторних транспортних засобах (4,8%) та вугіллі кам`яному, антрациті (4,5%).

Відзначимо, за даними Фіскальної служби, в січні Україна імпортувала товарів на 2,9 млрд дол., експортувала на 3 млрд дол. Частка експорту до країн Європейського Союзу склала 36%, а імпорту – 38%, в країни СНД 16% і 26% відповідно.

За вказаний період Україна здійснювала зовнішньоторговельні операції товарами з партнерами з 173 країн світу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua