Міністерство інформполітики не отримало ані копійки від держави, - Стець


Міністерство інформполітики не отримало ані копійки від держави, - Стець

Міністерство інформаційної політики за час своєї діяльності не витратило ані копійки державних коштів, стверджує міністр інформаційної політики Юрій Стець.

“На сьогодні жодної копійки на фінансування міністерство не отримувало”, – сказав Ю.Стець сказав на брифінгу в Кабінеті міністрів, присвяченому 100 дням роботи уряду.

Він також повідомив, що створення сайту здійснювалося за рахунок волонтерської допомоги, а інші реалізовані міністерством проекти – за рахунок недержавних коштів.

“Якщо когось цікавить – зарплату ми також не отримували. Та й, в принципі, не збираємося”, – сказав міністр.

Крім того, Ю.Стець запевнив, що протягом місяця в зоні АТО буде забезпечена трансляція більшості українських телеканалів за допомогою встановлених передавачів.

“Мій радник Олександр Бригинець сьогодні знаходиться там (у Донецькій області – ІФ) і я думаю, що протягом місяця всі дев’ять передавачів будуть встановлені”, – сказав міністр.

Він поінформував, що українська сторона купила за символічний $1 дев’ять передавачів з Польщі, триває напрацювання сертифікації таких же передавачів з країнами Балтії, а також є відповідні домовленості про поставку передавачів із США.

Ю.Стець повідомив, що на даний час в окупованому Донецьку транслюються українські телеканали “Україна”, “1 + 1”, “5 канал”, “Еспресо” і “Радіо 24”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua