147
Люстраційні перевірки в Нацбанку триватимуть до літа 2016 р
— Казна та Політика
Перший і інші заступники голови правління Національного банку України від 23 березня по 31 травня пройдуть перевірку в рамках Закону України «Про очищення влади», йдеться в наказі глави НБУ Валерія Гонтарєва від 17 березня, розміщеному на сайті регулятора.
Згідно з документом, інші посадові особи НБУ пройдуть перевірку з 20 квітня 2015 року з 30 червня 2016 у відповідності з планами проведення перевірок.
Згідно з документом, інші посадові особи НБУ пройдуть перевірку з 20 квітня 2015 року з 30 червня 2016 у відповідності з планами проведення перевірок.
Глава Нацбанку Валерія Гонтарєва пройшла люстраційну перевірку в лютому цього року. За результатами перевірки встановлено, що до неї не застосовуються заборони, визначені законом «Про очищення влади».
За матеріалами: УНІАН
Поділитися новиною
Також за темою
Частину коштів на субсидії уряд спрямує на виплати пенсій
Банки знову віддадуть половину прибутку в держбюджет
Надходження від військового збору зросли у 4 рази
Україні треба $45,5 млрд допомоги для покриття дефіциту бюджету
Єдина система соціальної сфери: головні зміни
Для опалювального сезону Україні потрібно ще до 1 млрд доларів на газ — Reuters