Парламенту рекомендують прийняти законопроекти про електронну комерцію і про ломбарди


Парламенту рекомендують прийняти законопроекти про електронну комерцію і про ломбарди

Комітет Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності на засіданні 17 березня ухвалив рішення рекомендувати парламенту прийняти в цілому законопроект про електронну комерцію в другому читанні і в цілому (№0957) і в першому читанні законопроект про ломбарди і ломбардну діяльність (№1800), повідомила прес-служба комітету.

“У нас дві мети: перша – спростити умови ведення бізнесу в інтернеті, друга – захистити права споживачів за рахунок єдиних і прозорих правил гри. Їх поєднання дозволить стимулювати розвиток бізнесу в нашій країні за допомогою сучасних інструментів і технологій”, – наводиться в повідомленні коментар до законопроекту про електронну комерцію голови комітету Сергія Рибалки.

Відносно законопроекту про ломбарди комітет рекомендував врахувати деякі пропозиції до другого читання, зокрема, Нацкомфінпослуг та Головного науково-експертного управління парламенту.

С.Рибалко зазначив, в даний час сектор ломбардної діяльності не врегульовано на законодавчому рівні, хоча в Україні на осінь минулого року діяло майже 500 ломбардів та понад 4,5 тис. Їх відокремлених підрозділів.

Як повідомлялося, законопроект про електронну комерцію був прийнятий у першому читанні 3 червня 2014.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua