Кабмін призначив уповноваженого з управління держборгом


Кабмін призначив уповноваженого з управління держборгом

Кабінет міністрів призначив Віталія Лісовенка урядовим уповноваженим з питань управління державним боргом. Про це йдеться у розпорядженні Кабінету міністрів № 205-р від 13 березня.

Раніше Лісовенко працював на посаді заступника міністра фінансів.

Урядового уповноваженого з питань управління державним боргом урівняли за умовами оплати праці, матеріально-побутового та іншого забезпечення до посади заступника міністра.

Урядовий уповноважений підпорядковується міністрові фінансів.

На уповноваженого покладається виконання завдань з питань управління державним боргом. Ця посада вводиться в межах граничної чисельності працівників Мінфіну.

Урядовий уповноважений підпорядковується міністрові фінансів.

Основними завданнями урядового уповноваженого з управління держборгом є підготовка пропозицій щодо поліпшення структури держборгу, в тому числі шляхом вчинення відповідних правочинів з державним боргом, включаючи обмін, випуск, купівлю, викуп та продаж державних боргових зобов’язань.

Крім того, завданням уповноваженого є підготовка та участь у проведенні переговорів з кредиторами України з питань управління держборгом.

Урядовий уповноважений має право брати участь, з правом дорадчого голосу, в засіданнях Кабміну під час розгляду питань, що належать до його компетенції.

Посаду урядового уповноваженого вводиться в межах граничної чисельності працівників Міністерства фінансів.

Уповноважений має бланк з найменуванням своєї посади.

Урядовий уповноважений з управління держборгом за умовами оплати праці, матеріально-побутового та іншого забезпечення прирівняний до посади заступника міністра.

Організаційне, інформаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності уповноваженого здійснює Мінфін.

Як повідомляло агентство, раніше Кабмін звільнив від обов’язків заступників міністра фінансів Дениса Фудашкіна, Володимира Матвійчука та Віталія Лісовенка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua