Кабмін вибрав тимчасових керівників Держфінінспекції та Південно-Західної залізниці


Кабмін вибрав тимчасових керівників Держфінінспекції та Південно-Західної залізниці

Кабінет міністрів України призначив тимчасово виконуючих обов’язки керівників Державної фінансової інспекції та Південно-Західної залізниці. Відповідні розпорядження оприлюднені урядом.

Раніше діючі керівники цих відомств були відсторонені від роботи у зв’язку з проведенням службових розслідувань, ініційованих особисто прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком.

За розпорядженням уряду, обов’язки глави Держфінінспекції покладені на Михайла Дибу, який обіймав посаду заступника голови відомства, а обов’язки голови ПЗЗ – на Володимира Тягульського – директора з інфраструктури Держадміністрації залізничного транспорту.

Як повідомлялося, на початку березня Кабінет міністрів України в рамках боротьби з проявами корупції та перевірки роботи органів виконавчої влади ініціював проведення службового розслідування стосовно керівництва Державної фінансової інспекції, а також відсторонення керівництва відомства від виконання своїх обов’язків. Керівництву відомства поставили в провину три пункти – необ’єктивність проведення фінансової перевірки концерну «Антонов», зловживання аудиторів фінансової інспекції під час проведення аудиту держкомпаній і відсутність дієвого контролю за державним майном та державними коштами, який повинен був здійснюватися Держфінінспекцією.
Також Кабінет міністрів України усунув Олексія Кривопішина від виконання обов’язків начальника Південно-Західної залізниці та ініціював проведення службового розслідування стосовно керівництва магістралі.

Також прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив провести глибоке розслідування відносно діяльності керівництва Державної фіскальної служби з тим, щоб за його результатами вжити необхідних кадрові рішення по всій вертикалі управління відомством.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua