Перший транш кредиту МВФ складе $5 млрд


Перший транш кредиту МВФ складе $5 млрд

Перший транш кредиту Міжнародного валютного фонду (МВФ) за новою трирічною програмою розширеного фінансування EFF, яку рада директорів фонду схвалила в середу, складе $5 млрд, повідомив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк журналістам у Києві.

МВФ у своєму прес-релізі уточнив, що загальний розмір програми складає SDR12,348 млрд, або близько $17,5 млрд, а перший транш, який буде виділений негайно, – SDR3,546 млрд, або близько $5 млрд.

Згідно з повідомленням Фонду, з першого траншу SDR1,915 млрд, або близько $ 2,7 млрд, буде направлено на підтримку бюджету (решта коштів отримає Нацбанк України – ред.).

За словами А.Яценюка, програма МВФ передбачає 4-річний план економічної і фінансової стабілізації країни, додатково відкриває двері для отримання Україною ще $7,5 млрд допомоги для стабілізації та зростання економіки країни.

Таким чином, в цілому протягом чотирьох років Україна отримає $25 млрд.
Міністр фінансів Наталія Яресько уточнила, що інші джерела допомоги Україні на суму $7,5 млрд включають в себе фінансування з боку Світового банку, Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку, від США, Європейського Союзу, Швеції, Швейцарії, Канади, Японії, Німеччини та Польщі.

Прем’єр подякував парламентську коаліцію і президента за підтримку урядових ініціатив.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua