Україна потребує сьогодні міжнародної фіндопомоги на $40 млрд, - президент


Україна потребує сьогодні міжнародної фіндопомоги на $40 млрд, - президент

Президент України Петро Порошенко підкреслює, що Україні на даному етапі необхідна міжнародна фінансова допомога в обсязі понад $40 млрд

“Загальний пакет, який формується для допомоги Україні, та фінансова підтримка, фінансовий фундамент реформ, який є захисником для нашої національної валюти, для нашого платіжного балансу, для наших золотовалютних резервів, загалом сьогодні повинен перевищувати $40 млрд”, – сказав Порошенко на прес-конференції в Києві в середу з прем’єром Швеції Стефаном Левеном.

“За нашими розрахунками, при напруженій нашій роботі цього буде достатньо, якщо реформи щодо залучення інвестицій, по створенню інвестиційного клімату, по боротьбі з корупцією, справедливому суду, по іншим крокам, що дозволять комфортно інвесторам себе почувати, будуть здійснені. Я впевнений, що це буде зроблено дуже швидко і ефективно”, – додав глава української держави.

Відповідаючи на запитання, на який обсяг першого траншу розраховує Україна, Президент сказав: “ Що стосується розміру транша, хотів би сказати фразу. яку вживав один з українських перемовників:чим більше – тим краще”.

При цьому Порошенко пояснив, що рішення про надання кредиту МВФ Україні стане першим кроком в отриманні Україною фінансової допомоги.

Він зазначив, що від рішення МВФ залежить вступ в силу багатьох інших двосторонніх договорів про надання Україні фінансової допомоги.

“Це рішення і Світового банку, і міжнародних фінансових організацій, і рішення інших банків, включаючи ЄБРР, і рішення про кредитні гарантії США на суму понад $2 млрд, рішення про третю хвилю макрофінансової допомоги Євросоюзу…, яка перевищує €1,8 млрд, і рішення про декілька сотень мільйонів, які надають всі країни, починаючи від Канади і закінчуючи Японією”, – сказав Порошенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АП
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua