В департаменті держзакупівель Мінекономрозвитку - новий керівник


В департаменті держзакупівель Мінекономрозвитку - новий керівник

Керівником департаменту державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі став Олександр Стародубцев, один з творців системи електронних торгів ProZorro.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

“Сьогодні у нас чудова новина – департаменту держзакупівель був представлений новий керівник”, – повідомив він.

За словами М.Нефедова, система держзакупівель в Україні відома своєю неефективністю: вона незручна для закупівельників, загороджувальна для продавців і має масу проломів для зловживань.

“Навіть 10% економії на закупівлях за рахунок більшої конкуренції та зниження корупції – це приблизно 13 млрд грн економії”, – підрахував М.Нефедов.

За словами заступника міністра, перед А.Стародубцевим стоїть завдання реорганізувати департамент держзакупівель, координувати роботу з підготовки поправок до закону “Про державні закупівлі”, створити нормативну базу для системи електронних закупівель, координувати роботу по запуску і розширення сфери застосування електронних закупівель, здійснювати роботу з приєднання до WTO GPA – однієї з кращих світових прикладів системи держзакупівель, підвищити прозорість системи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua