Рада вирішила удосконалити управління держінвестиціями


Рада вирішила удосконалити управління держінвестиціями

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді вдосконалити управління державними інвестиціями. Про це сказано в законопроекті №2258, зареєстрованому в парламенті 27 лютого.
Прийняття законопроекту необхідне для отримання Україною другого траншу від Світового банку на 500 млн доларів.
Документом пропонується визначити поняття “державний інвестиційний проект” і “державні капітальні вкладення”, а також їх загальний обсяг, що буде регулюватися основними напрямками бюджетної політики.
Міністерство фінансів буде встановлювати планові й прогнозні обсяги державних капітальних вкладень на розробку й реалізацію держінвестпроектів з урахуванням необхідності продовження або завершення таких проектів, початку нових і доведення таких обсягів до 15 квітня кожного року до Міністерства економічного розвитку й торгівлі.
Законопроектом регулюється розподіл бюджетних коштів у межах загального обсягу державних капітальних вкладень для реалізації раніше початих і нових інвестиційних проектів.
У проект держбюджету щорічно буде включатися необхідний обсяг видатків протягом усього строку реалізації проекту.
Планується оприлюднення інформації про реалізацію державних інвестиційних проектів разом з інформацією про виконання бюджетних програм держбюджету.
Як повідомляло агентство, у серпні 2014 року Кабмін уже вносив законопроект про вдосконалення механізму керування держінвестиціями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua