Посадовий оклад керівників більшості держорганів складає трохи більше 5 тис. грн на місяць


Посадовий оклад керівників більшості держорганів складає трохи більше 5 тис. грн на місяць

Керівники більшості центральних органів виконавчої влади та інших державних органів у 2015 році отримують зарплату в розмірі 77% від рівня зарплати прем’єр-міністра – 5113 грн на місяць, повідомили в прес-службах міністерств і відомств.

Уряд 14 лютого прийняв постанову, згідно з якою місячна зарплата членів Кабміну, керівників центральних органів виконавчої влади та інших держорганів в 2015 році нараховується в розмірі посадового окладу.
Оклад у розмірі 5113 грн в місяць отримують перші керівники Фонду держмайна, Державної архівної служби, Державного агентства автомобільних доріг, Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, Державної казначейської служби, Державної інспекції ядерного регулювання, Державного агентства з питань кіно, Державного агентства водних ресурсів, Державної пенітенціарної служби, Державного агентства лісових ресурсів, Пенсійного фонду, Державної фінансової інспекції, Державної служби з контролю за наркотиками, Держкомітету з телебачення і радіомовлення та Державної міграційної служби, Державної служби фінансового моніторингу, Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки, Державне агентство земельних ресурсів.
Голови Державної прикордонної служби та Антимонопольного комітету отримують посадовий оклад у розмірі 5644 грн.

Посадовий оклад у розмірі 6109 грн отримують міністри енергетики та вугільної промисловості, охорони здоров’я, закордонних справ, молоді та спорту, аграрної політики і продовольства, міністри юстиції та фінансів.

Як повідомлялося, посадовий оклад прем’єр-міністра складає 6640 грн, оклад віце-прем’єр-міністра, віце-прем’єра – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, віце-прем’єра – міністра культури і міністра Кабінету міністрів складає 6109 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua