Рада погодилася збільшити чисельність армії


Рада погодилася збільшити чисельність армії

Верховна Рада прийняла президентський закон про збільшення чисельності Збройних сил України до 250 000 осіб, у тому числі 204 000 військовослужбовців.

За відповідний закон у четвер проголосували 270 народних депутатів.

Президент Петро Порошенко вніс цей законопроект до парламенту 2 березня.

Як наголошується в тексті документа, «в особливий період чисельність Збройних сил України збільшується на кількість особового складу, покликаного на військову службу на виконання указів президента України про мобілізацію, затверджених законами України».

«Верховною Радою України була затверджена чисельність ЗСУ у 2012 році в межах 184 тис. осіб. З початком особливого періоду, враховуючи загрозу нацбезпеці України у військовій сфері, які носять довгостроковий характер, у ЗСУ формуються два управління оперативних командувань, 11 бригад, 4 полки, 18 батальйонів, 16 окремих рот та 13 взводів різного призначення », – сказано в пояснювальній записці до законопроекту.

Згідно з інформацією, для своєчасного розгортання певних угруповань військ ЗСУ необхідно утримувати чисельністю 250 тис. чоловік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua