Україна погодилася з вимогою МВФ про неприпустимість реструктуризації валютних кредитів


Україна погодилася з вимогою МВФ про неприпустимість реструктуризації валютних кредитів

Україна прийняла зобов’язання недопущення реструктуризації валютних позик в рамках підготовки до нової угоди з Міжнародним валютним фондом (МВФ), йдеться в повідомленні комітету Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності.

“Одним з пунктів нового меморандуму з МВФ, де Україна просить надати їй розширену програму фінансування (EFF) на $17,5 млрд, є зобов’язання президента України застосувати право вето у разі ухвалення парламентом закону про реструктуризацію валютних кредитів”, – наголошується в документі.

У повідомленні наголошується, що згідно з меморандумом з МВФ, держава не повинна втручатися у двосторонні переговори між позичальниками і банками щодо реструктуризації валютних іпотечних кредитів.

“Ми готові внести ці законопроекти. Але ми отримаємо стовідсоткове вето президента … Ми не популісти, щоб розглядати законопроекти тільки для демонстрації діяльності. І нам, і валютним позичальникам потрібен конкретний результат”, – цитується в повідомленні голови комітету Сергія Рибалки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua