Китай вважає "новою нормою" знижений прогноз зростання ВВП в 2015 р до 7%


Китай вважає "новою нормою" знижений прогноз зростання ВВП в 2015 р до 7%

Китай знизив, як і очікувалося, прогноз приросту ВВП на цей рік до “приблизно 7%”, давши зрозуміти, що не буде робити будь-яких радикальних заходів для прискорення темпів зростання економіки, що склали в минулому році найнижчі за більш ніж 20 років 7 , 4%.
Прогноз “виходить з того, що необхідно, і того, що можливо”, повідомив прем’єр Держради КНР Лі Кецян на що відкрилася в Пекіні в четвер сесії Всекитайських зборів народних представників (ВЗНП, вищий орган державної влади Китаю – ІФ).
За його словами, економіка увійшла в нову фазу; в умовах “нової норми” необхідно, вирішуючи виникаючі проблеми і проводячи структурні реформи, не допустити подальшого зниження темпів економічного зростання, щоб виконати поставлені перед країною цілі щодо підвищення доходів населення. У числі викликів, що стоять перед китайською економікою, прем’єр назвав уповільнення інвестицій, надлишкові потужності, дефляційний тиск.
Офіційний прогноз на 2014 рік складав “близько 7,5%”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua