Нуланд: США розгляне можливість надання Україні кредитних гарантій в $1 млрд


Нуланд: США розгляне можливість надання Україні кредитних гарантій в $1 млрд

Керівництво США розгляне можливість надання Україні допомоги у вигляді кредитних гарантій в $1млрд до кінця 2015 року, заявила помічник держсекретаря США у справах Європи та Євразії Вікторія Нуланд.
“Сьогодні ми працюємо разом з Європою, українською стороною та МВФ на зміцнення економіки країни і підтримку реалізації плану реформ уряду, в тому числі щодо нових кредитних гарантій на $1млрд. Якщо Україна продовжить здійснювати конкретний прогрес в економічних реформах і необхідних умов, адміністрація США буде готова, працюючи з Конгресом, розглянути можливість надання додаткових гарантій на суму до $1 млрд в кінці 2015 року”, – заявила В.Нуланд, у своєму виступі в американському Конгресі, текст якого опублікувало посольство США в Києві.
Вона додала, що США і європейські союзники і партнери стояв поруч з Україною і надають підтримку у багатьох напрямках. “З початку кризи США надали іноземної допомоги майже на $355 мільйонів – на додаток до $1 млрд кредитних гарантій в травні 2014 року”, – сказала вона.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua