Україна планує скоротити дефіцит "Нафтогазу" до 3,1% ВВП в 2015р - меморандум з МВФ


Україна планує скоротити дефіцит "Нафтогазу" до 3,1% ВВП в 2015р - меморандум з МВФ

Україна планує в 2015р скоротити дефіцит НАК “Нафтогаз-України” до 3,1% від внутрішнього валового продукту (ВВП) в поточному році, йдеться в тексті меморандуму між Міжнародним валютним фондом (МВФ) і урядом України.

“Фінансове оздоровлення НАК” Нафтогаз-України “є ключовою метою програми. Для цього ми (уряд – ред.) будемо вживати рішучих заходів щодо підвищення тарифів для населення, поліпшення рівня оплати і зниженню витрат з метою скорочення дефіциту” Нафтогазу “до 3,1 % від ВВП в 2015р і його повного подолання – до 2017р. Ці кроки будуть супроводжуватися істотною реструктуризацією компанії з метою посилення корпоративного управління та підвищення операційної ефективності “, – зазначено в п.28 меморандуму.

Як зазначено в документі, процес збільшення цін на газ до рівня паритетного з імпортом планується завершити до квітня 2017р.

Зокрема, у квітні 2016р планується перейти на єдиний тариф на газ для населення (відмовитися від пільгових 200 куб. м на місяць) на рівні 75% від імпортної ціни. У свою чергу, в квітні 2017р ціна на газ для населення повинна досягти рівня імпортної і після цього уряд планує затвердити нову методологію формування роздрібних цін з прив’язкою до обмінного курсу, динаміці цін на імпортний газ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua