Антимонопольний комітет почав перевірки мереж та їх постачальників у зв'язку із зростанням цін


Антимонопольний комітет почав перевірки мереж та їх постачальників у зв'язку із зростанням цін

Антимонопольний комітет України у зв’язку із зростанням цін наприкінці лютого на продовольчі товари почав дослідження діяльності найбільших торгових мереж, їх постачальників і виробників продуктів харчування на предмет дотримання ними вимог законодавства про захист економічної конкуренції.

“У разі виявлення порушень законодавства про захист економічної конкуренції комітетом будуть вжиті заходи відповідно до чинного законодавства”, – йдеться в повідомленні АМКУ у вівторок.

У той же час комітет вказує, що за балансом попиту та пропозиції основних продуктів харчування, розробленим Мінекономрозвитку, дефіциту продуктів харчування не спостерігається.

Як повідомлялося, в період обвального падіння гривні в лютому різко зріс попит і на окремі вітчизняні продукти, зокрема, крупи, цукор, соняшникову олію, що призвело до істотного зростання цін на них і навіть тимчасового дефіциту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua