За податковим компромісом звернулися більше тисячі підприємств - ДФС


За податковим компромісом звернулися більше тисячі підприємств - ДФС

Станом на 2 березня 2015 намір скористатися процедурою податкового компромісу підтвердили 1067 платників, передає прес-служба Державної фіскальної служби.

У документах, поданих до органів ДФС, збільшені податкові зобов’язання на загальну суму 3,75 млрд грн, у тому числі з податку на додану вартість на 2,10 млрд грн і з податку на прибуток підприємств на 1,65 млрд грн, – йдеться в повідомленні.

Відповідно, сума, що підлягає сплаті до державного бюджету, склала 186, 4 млн грн, у тому числі 104, 4 млн грн ПДВ і 82 млн грн податку на прибуток.

На сьогодні до бюджету вже сплатили 9,56 млн грн, у тому числі 31,4 млн грн ПДВ і 64,2 млн грн податку на прибуток підприємств.

Нагадаємо, закон про податковий компроміс був прийнятий Верховною Радою 25 грудня 2014 і набув чинності 17 січня цього року. Їм врегульовано режим звільнення платників від юридичної відповідальності за заниження зобов’язань з ПДВ та податку на прибуток підприємств в податкові періоди до 1 квітня 2014 (в межах строку давності, визначеного Податковим кодексом України).

На умовах податкового компромісу сплаті до бюджету підлягає тільки 5% від суми раніше занижених платником податкових зобов’язань. Решта 95% суми своєчасно несплачених податків будуть вважатися погашеними.

На ухвалення рішення про участь у процедурі податкового компромісу та подання відповідних документів до контролюючого органу платник має 90-денний термін з дня набрання чинності законом. Враховуючи дату введення законодавчого акту в дію, цей термін спливає 16 квітня 2015р.

З наступного дня після подання платником податку уточнюючого розрахунку застосовується процедура досягнення компромісу, яка, згідно з законом, може тривати не більше 70 календарних днів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua