0 800 307 555
0 800 307 555

Клименко виграв: суд скасував рішення НБУ про визнання неплатоспроможним "Грін Банку"


Клименко виграв: суд скасував рішення НБУ про визнання неплатоспроможним "Грін Банку"

Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Національного банку про визнання неплатоспроможним “Грін Банку” (Київ) і визнав протиправним введення в нього тимчасової адміністрації.

Про це йдеться в постанові суду від 9 лютого.

24 вересня НБУ визнав неплатоспроможним “Грін Банк”, а на наступний день Фонд гарантування ввів тимчасову адміністрацію у фінустанову.

За оскарженням даних рішень до суду звернулися 2 компанії – “Максимус і Ко” і “Марго Груп” (обидві – Донецьк), які володіють по 9,9152% банку.

Суд постановив скасувати рішення Нацбанку у зв’язку з відсутністю належних доказів порушень, встановлених Національним банком за результатами перевірки банку за період діяльності з 1 січня по 18 серпня 2014 року.

Як повідомлялося, за даними “Грін Банку, 24,39% його акцій належить компанії“ТУАЗ”(Київ), яка підконтрольна директору департаменту” Укргідроенерго “Миколі Кисельову, а інші акціонери (маловідомі компанії) володіють менш ніж по 10% акцій фінустанови.

У липні 2014 Генпрокуратура перевіряла причетність “Грін Банку” до екс-міністра доходів і зборів Клименка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Грін Банк
Опитування
В Контексті Finance.ua