США готові фінансово допомагати Україні, але лише в разі проведення державою реальних реформ


США готові фінансово допомагати Україні, але лише в разі проведення державою реальних реформ

США готові фінансово допомагати Україні у разі проведення державою реальних реформ.

Про це сказав посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

“Що стосується макрофінансової допомоги і інвестицій, то тут все, в першу чергу, залежить від дій України, все залежить від послідовного розвитку в питаннях реформ, про прихильність яким заявляють і Президент Петро Порошенко, і прем’єр-міністр Арсеній Яценюк”, – повідомив він .

За словами посла, це реформи, покликані викорінити корупцію, яка була справжньою раковою пухлиною на тілі української економіки, реформи, які повинні усунути величезні проблеми в енергетичному секторі, де існують невиправдані субсидії.

“І якщо український уряд продовжуватиме курс реальних реформ, а не тільки “для проформи” і не тільки “косметичних змін”, то я впевнений, що тоді і США, і наші союзники зроблять все, щоб реально допомогти Україні в цій справі”, – підкреслив він.

Пайетт додав, що якщо реформи будуть давати результати, американський бізнес, американські компанії будуть інвестувати в Україну свій капітал у значних обсягах, оскільки бачать в країні великий потенціал.

Зокрема це, за словами посла, і родючі землі, і трудові ресурси, і природні ресурси.

Як повідомляло агентство, Пайетт заявив про намір американських компаній Cargill, ADM і John Deere інвестувати в економіку України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua