НБУ подав в Раду пакет законопроектів про оподаткування операцій банків з конвертації валютних кредитів


НБУ подав в Раду пакет законопроектів про оподаткування операцій банків з конвертації валютних кредитів

Національний банк України (НБУ) розробив пакет законодавчих змін щодо оподаткування операцій банків з конвертації валютних кредитів і зараз він розглядається Верховною Радою України. Про це повідомив перший заступник голови Нацбанку Олександр Писарук під час зустрічі з керівниками найбільших банків, передає прес-служба регулятора.

Як зазначають у прес-службі, зазначені законодавчі ініціативи разом зі скасуванням мораторію на стягнення заставного майна за валютними кредитами є другою умовою, необхідною для виконання положень Меморандуму про реструктуризацію валютних кредитів.

При цьому директор юридичного департаменту Нацбанку Віктор Новіков повідомив, що також регулятором в парламент подано пакет законодавчих ініціатив, що регулюють питання роботи банків з іпотечними кредитами, застави та реалізації банками рухомого майна, створення кредитного реєстру Національного банку України, оптимізації процедур припинення діяльності акціонерних товариств внаслідок ліквідації , захисту прав кредиторів і т.д. Разом з експертами Міжнародного валютного фонду (МВФ) завершується робота над законопроектом про посилення незалежності та інституційної спроможності Нацбанку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua