292
General Motors допоможе Google c випуском безпілотних автомобілів
— Технології&Авто
Американський автогігант General Motors готовий співпрацювати з корпорацією Google у створенні безпілотних автомобілів. Про це заявив керівник технологічного відділу General Motors Джон Локнер на Північноамериканському міжнародному автосалоні, що відкрився в Детройті.
“Ми безумовно готові до обговорення спільної роботи. Я б дуже здивувався, якби Google було нічого запропонувати нам. Ми знаємо, яку велику роботу провели їхні талановиті співробітники”, – заявив Локнер.
Google вже кілька років займається розвитком технологій для виробництва транспортних засобів, що переміщуються без допомоги водія. В кінці 2014 року компанія представила прототип керованої комп’ютером машини без педалей, керма і гальма.
Максимальна швидкість пересування дослідного зразка автомобіля-робота, який буде використовувати тільки електричну енергію, складе 40 кілометрів на годину. Зовнішній вигляд дослідного автомобіля не буде сильно відрізнятися від звичайних автомобілів і буде схожий на автомобіль Volkswagen “жук”.
За матеріалами: ІТАР-ТАСС
Поділитися новиною