Дніпропетровські правоохоронці викрили "конвертаційний центр" з обігом у 2 млрд грн


Дніпропетровські правоохоронці викрили "конвертаційний центр" з обігом у 2 млрд грн

Співробітники дніпропетровської ДСБЕЗ викрили потужний “конвертаційний центр”. Загальний обіг грошових коштів, що обертаються в незаконному “конверті”, тільки в 2014 році склав більше 2 млрд гривень. Про це повідомили в прес-службі ГУМВС України в Дніпропетровській області.

26 грудня 2014 в ході реалізації отриманої раніше інформації співробітники УДСБЕЗ ГУМВС України в Дніпропетровській області викрили “конвертаційний центр”, до структури якого увійшли 8 суб’єктів господарювання Дніпропетровської та Київської областей з ознаками фіктивності. Вони надавали послуги юридичним особам Дніпропетровської області з мінімізації податкових зобов’язань, легалізації коштів, здобутих злочинним шляхом, конвертації грошових коштів у готівку, а також реконвертації готівкових коштів в безготівкові в аграрному секторі економіки.

В ході проведення санкціонованих обшуків в офісі “конвертаційного центру” і 3-х автомобілях організаторів вилучено 4 печатки підприємств, електронна програма “клієнт-банк” з ключами до неї, фінансово-господарські, бухгалтерські та податкові документи 8-ми підприємств, комп’ютерна техніка та пристрої, за допомогою яких здійснювалася незаконна діяльність.

За даним фактом порушено кримінальне провадження за ознаками ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:МВС України
Рейтинг популярності матеріалу «Дніпропетровські правоохоронці викрили "конвертаційний центр" з обігом у 2 млрд грн» на Finance.ua - 4.3
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua