Прокуратура почала кримінальне провадження за неготовність до прибирання снігу в Миколаївській області


Прокуратура почала кримінальне провадження за неготовність до прибирання снігу в Миколаївській області

Прокуратура Миколаївської області розпочала кримінальне провадження за фактом неналежного виконання службових обов’язків посадовими особами Служби автомобільних доріг в області, що призвело до тяжких наслідків (ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України – службова недбалість).

Як повідомила прес-служба прокуратури, зокрема, посадовими особами Служби автомобільних доріг, всупереч законодавчо визначеним вимогам, взагалі не було вжито заходів щодо снігоочищення на автомобільних дорогах загального користування, в тому числі на автодорогах державного значення, в результаті чого утворилися численні автомобільні пробки.

Триває досудове розслідування.

Як повідомлялося, у Миколаївській області знято обмеження проїзду лише на дорогах Р-06 Ульянівка-Миколаїв (через Вознесенськ); М-13 Кіровоград-Платонове (на Кишинів); Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг; Р-75 КПП “Тимкове” -Балта-Первомайськ-Доманівка-Олександрівка та Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв (через Кривий Ріг). За окремими дорогами регіону проїзд транспорту все ще утруднений через утворення снігових заметів.

Раніше проїзд по всіх дорогах області був закритий.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Рейтинг популярності матеріалу «Прокуратура почала кримінальне провадження за неготовність до прибирання снігу в Миколаївській області» на Finance.ua - 2.8
В Контексті Finance.ua