1778
Фонд гарантування вкладів продовжив тимчасові адміністрації в п'яти банках
— Кредит&Депозит
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) продовжив тимчасові адміністрації в Прайм-Банку, Меліор Банку, банку “Порто-Франко”, ІнтерКредитБанк і банку “Аксіома”.
Як повідомляється на сайті ФГВФО, виконавча дирекція ФГВФО 29 грудня вирішила продовжити тимчасову адміністрацію в Прайм-Банку до 13 січня 2015 року, Меліор Банку – до 10 лютого 2015 року, “Порто-Франко” – до 29 січня 2015 року, ІнтерКредитБанк – до 19 січня 2015 року, в банку “Аксіома” – до 30 січня 2015 року.
Як повідомлялося, ФГВФО ввів тимчасову адміністрацію на три місяці в Прайм-Банк – по 3 січня 2015 року, банк “Аксіома”, ІнтерКредитБанк і Меліор Банк – по 10 січня 2015 року, в банк “Порто Франко” – по 29 грудня 2014 року.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Голова НБУ: депозитні ставки ― це винятково рішення комерційних банків
«єОселя»: хто середній користувач програми та який має дохід
Уряд змінив умови кредитування для українців, які встановлюють сонячні панелі
Іпотека в Чехії для українців зі спеціальним дозволом: що кажуть банки і як підготуватися
ОВДП: де купувати та головні відмінності від депозиту
Мінімальні за останнє десятиліття: непрацюючі кредити продовжують скорочуватися
