Порошенко заявляє про вимогу Ради Європи доопрацювати закон про Антикорупційне бюро


Порошенко заявляє про вимогу Ради Європи доопрацювати закон про Антикорупційне бюро

Президент Петро Порошенко заявляє про вимогу Ради Європи та міжнародних організацій внести зміни в закон про Антикорупційне бюро.

Про це він сказав на прес-конференції.

“Закон про Антикорупційне бюро буде змінений. Частина його положень не влаштовує Раду Європи та міжнародні організації, тому що в умовах отримання Україною фінансової допомоги вони викладають своє бачення, з яким я згоден, щодо ефективності функціонування Антикорупційного бюро”, – сказав він.

Президент також спростував інформацію про те, що стосовно екс-Президентів України будуть якісь винятки в плані перевірки на наявність в їх діях корупції.

Як повідомляло агентство, Адміністрація Президента прогнозує визначення директора Національного антикорупційного бюро до 25 січня 2015 року.

Колишній виконуючий обов’язки генерального прокурора Олег Махніцький прогнозує, що Україна з початку 2015 очікують неприємні антикорупційні скандали, які ініціюватиме Національне антикорупційне бюро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АП
Рейтинг популярності матеріалу «Порошенко заявляє про вимогу Ради Європи доопрацювати закон про Антикорупційне бюро» на Finance.ua - 2.5
В Контексті Finance.ua