У Львівській області чиновники вимагали від підприємця 21 тис. доларів


У Львівській області чиновники вимагали від підприємця 21 тис. доларів

У Львівській області затримано групу чиновників місцевого самоврядування за вимагання у підприємця 21 тисяч доларів США. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області.

Зокрема, вчора, 25 грудня, при процесуальному керівництві управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Львівської області, працівниками УДСБЕЗ ГУ МВС України у Львівській області при отриманні неправомірної вигоди затримано голову однієї з сільських рад Перемишлянського району Львівської області, троє депутатів і землевпорядник цієї ради.

З’ясувалося, що чиновники вимагали у приватного підприємця 21 000 доларів США за передачу в оренду земельної ділянки площею 2,3 га для ведення садівництва.

Завдяки ефективній координації в роботі правоохоронних органів зазначені посадові особи були затримані “на гарячому”, під час отримання частини неправомірної вигоди у сумі 107 500 гривень.

В даний час у вказаному кримінальному провадженні, відкритому за ч.3 ст. 368 КК України, проводяться невідкладні слідчі дії.
Відзначимо, що за вчинені діяння законодавством передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «У Львівській області чиновники вимагали від підприємця 21 тис. доларів» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua