Міністр екології на Новий рік буде чергувати в Кабміні, а міністр молоді та спорту - на Різдво


Міністр екології на Новий рік буде чергувати в Кабміні, а міністр молоді та спорту - на Різдво

Міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко буде черговим членом Кабінету міністрів у четвер, 1 січня, йдеться в розпорядженні уряду “Про чергування 1-4, 7-11 січня 2015”.

Розпорядження видане з метою забезпечення вирішення невідкладних питань -4, 7-11 січня 2015 і підписано прем’єром Арсенієм Яценюком 25 грудня.

На п’ятницю-суботу, 2-3 січня, черговим призначено міністра інформаційної політики України Юрія Стеця, 4 січня, – міністра аграрної політики і продовольства Олексія Павленка.

На середу, 7 січня, згідно з розпорядженням, черговим членом Кабміну призначено міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова.

У той же час першому заступнику міністра Кабінету міністрів Владиславу Забарському доручено забезпечити чергування відповідальних працівників у секретаріаті Кабінету міністрів.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков чергуватиме в Кабміні 8 січня, а 9 січня – міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

На 10 січня черговим призначено міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, а на 11 січня – віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

У той же час міністрові Кабінету міністрів Ганні Онищенко доручено забезпечити чергування відповідальних працівників у секретаріаті Кабінету міністрів.

“Керівникам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади встановити чергування керівних працівників на зазначений період”, – наголошується в розпорядженні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Міністр екології на Новий рік буде чергувати в Кабміні, а міністр молоді та спорту - на Різдво» на Finance.ua - 2.2
В Контексті Finance.ua