Міненерговугілля проведе позаплановий аудит "Укрінтеренерго"


Міненерговугілля проведе позаплановий аудит "Укрінтеренерго"

Міністерство енергетики та вугільної промисловості проведе позаплановий внутрішній аудит держпідприємства зовнішньоекономічної діяльності (ДПЗД) “Укрінтеренерго” (Київ).

Згідно з наказом міністерства №872 від 8 грудня 2014 року, аудит буде проведений за період діяльності підприємства з 1 червня по 8 грудня поточного року.

До складу аудиторської групи увійдуть чотири представники Міненерговугілля.

В ході аудиту планується здійснити аналіз достовірності та законності здійснених витрат, провести оцінку стану збереження активів, а також списання, придбання та передачі в оренду основних фондів підприємства.

Також буде досліджено стан розрахункової дисципліни (обсяг, зміст, терміни і причини утворення дебіторської та кредиторської заборгованості) та проведено аналіз дотримання вимог законодавства при закупівлі товарів, робіт і послуг.

Як повідомлялося, з квітня 2014 посаду директора “Укрінтеренерго” займав Володимир Зіневич. 4 грудня суд санкціонував його арешт в рамках розслідування кримінальної справи про закупівлю вугілля в ПАР, пізніше запобіжний захід змінили на домашній арешт.

“Укрінтеренерго”, крім закупівлі вугілля за кордоном, займається експортом електроенергії, продажем електроенергії в Крим, управляє Калуською ТЕЦ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Міненерговугілля проведе позаплановий аудит "Укрінтеренерго"» на Finance.ua - 3.1
В Контексті Finance.ua