Україна і Польща створять спільне військово-технічне виробництво


Україна і Польща створять спільне військово-технічне виробництво

Державний концерн “Укроборонпром” і польська компанія LUBAWA SA підписали договір про спільне військово-технічне виробництво.

Про це йдеться в повідомленні на сайті держконцерну. У ньому наголошується, що “найближчим часом буде визначено ряд виробів, які будуть вироблятися на спільному підприємстві. У підписаному договорі міститься, зокрема, конкретний план дій, який буде здійснений протягом найближчих тижнів”.

“Ми зараз робимо перші значні кроки для серйозного співробітництва з нашими партнерами з Євросоюзу”, – прокоментував підписання угоди перший заступник гендиректора держконцерну Сергій Пінькас.

Зі свого боку голова правління польської компанії Марчін Кубіца заявив, що угода з “Укроборонпромом” – це початок співпраці між польською та українською оборонними сферами. “Наша компанія працює на ринку вже більше 60 років і є стратегічною для безпеки Польщі. Зокрема, ми виробляємо багатоцільовий камуфляж для збройних сил країн НАТО, продукція компанії LUBAWA користується попитом на більш ніж 40 ринках світу”, – сказав Марчін Кубіца.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

В Контексті Finance.ua
Опитування