Генпрокурор вважає свого заступника чесною людиною, а звинувачення в корупції - тиском


Генпрокурор вважає свого заступника чесною людиною, а звинувачення в корупції - тиском

Генеральний прокурор Віталій Ярема заявляє, що вважає свого заступника Олега Бачуна чесною людиною.

Про це Ярема сказав на засіданні парламентського комітету із законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

За словами Яреми, у його заступника Бачуна немає розкішних квартир і великих земельних ділянок. Таку інформацію він вважає неправдивою та такою, що чинить тиск на його заступника.

Відповідаючи на запитання членів комітету про те, яким чином в декларації про доходи Бачуна за 2013 з’явилося майже 6 млн грн, задекларованих як призи та подарунки, Ярема сказав: «Ви пам’ятаєте, як у 2009-2010 роках були гоніння на Бачуна з боку влади Януковича і безпосередньо Портнова. Сьогодні такі акції тривають. Щодня проходять акції у генпрокуратури. Хочу зазначити, що Бачун має одну квартиру, немає ніяких гектарів землі, приватних будинків, а за гроші не готовий сказати, не знаю. Тому що він тоді (2013 рік – ред.) не працював у прокуратурі »

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Генпрокурор вважає свого заступника чесною людиною, а звинувачення в корупції - тиском» на Finance.ua - 2.2
В Контексті Finance.ua