Київ проведе ряд реформ в найближчі роки для досягнення стандартів НАТО - МЗС


Київ проведе ряд реформ в найближчі роки для досягнення стандартів НАТО - МЗС

Україна планує протягом декількох років провести ряд ключових реформ у сфері оборони і безпеки для досягнення стандартів НАТО, повідомило Міністерство закордонних справ України.

“Україна наполягає на тому, що нашим пріоритетом сьогодні є проведення реформ, які дозволять нам впродовж декількох років наблизитися до стандартів у сфері безпеки та оборони, які існують в країнах НАТО”, – повідомив на брифінгу речник МЗС Євген Перебийніс у середу.

За його словами, Україна і НАТО вже задіяли серйозні механізми співпраці, які були проголошені на саміті НАТО в Уельсі у вересні.

“Ви знаєте, що працюють трастові фонди, які нам дозволяють наближатися до стандартів НАТО в багатьох сферах, розвивається двостороннє співробітництво з окремими країнами Альянсу”, – сказав він.

Е.Перебійніс зазначив, що найближчим часом Україна продемонструє серйозний рух у сфері безпеки та оборони на шляху досягнення стандартів Північноатлантичного Альянсу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МЗС України
Рейтинг популярності матеріалу «Київ проведе ряд реформ в найближчі роки для досягнення стандартів НАТО - МЗС» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua