Гонтарева роз'яснила - НБУ відповідає за прогноз інфляції, а не курс гривні


Гонтарева роз'яснила - НБУ відповідає за прогноз інфляції, а не курс гривні

Відповідальним за підготовку прогнозу основних макропоказників є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ), вважає глава НБУ Валерія Гонтарєва.

“Нацбанк не надає прогнозований середньорічний курс гривні до долара США для бюджетного процесу. Відповідальними за підготовку прогнозу основних макропоказників економічного і соціального розвитку є МЕРТ і Кабінет міністрів”, – цитує прес-служба НБУ лист голови Нацбанку, спрямоване голові парламентського комітету з питань бюджету Андрію Павелко.

Згідно з листом, раніше зроблений Нацбанком прогноз інфляції на 2015 рік на рівні 13-15% буде переглянутий.

“Зараз ми здійснюємо перегляд прогнозу інфляції на 2015 рік у зв’язку з очікуваним підвищенням адміністративно регульованих цін і тарифів. Наш офіційний прогноз інфляції буде опублікований після одержання відповідної інформації від уряду”, – наголошується в документі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Рейтинг популярності матеріалу «Гонтарева роз'яснила - НБУ відповідає за прогноз інфляції, а не курс гривні» на Finance.ua - 5.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua