Гонтарєва погодилася прийти в Раду - вона "готова до конструктивного діалогу"


Гонтарєва погодилася прийти в Раду - вона "готова до конструктивного діалогу"

Глава Національного банку України (НБУ) Валерія Гонтарєва погодилася прийти на засідання Верховної Ради в п’ятницю, 26 грудня.

Про це повідомила прес-служба НБУ в Facebook.

«26 грудня 2014, згідно запрошення і календарного плану роботи Верховної Ради України, голова Національного банку України Валерія Гонтарєва візьме участь у пленарному засіданні парламенту», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, глава НБУ проінформує депутатів щодо поточного стану справ на грошово-кредитному ринку і в банківському секторі.

«Як неодноразово було заявлено раніше, Валерія Гонтарєва готова до конструктивного діалогу з парламентарями щодо шляхів стабілізації вітчизняної економіки та першочергових кроків владних органів у цьому напрямку», – зазначили в прес-службі.

Відзначимо, голова Верховної Ради України Володимир Гройсман заявив, що вже запросив голову Національного банку України Валері. Гонтарєвe для звіту в парламенті.

Як повідомлялося, сьогодні, 24 грудня, Президент України проведе перше робоче засідання Національної ради реформ, в якому візьме участь глава Нацбанку Валерія Гонтарєва.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ Верховна Рада
Рейтинг популярності матеріалу «Гонтарєва погодилася прийти в Раду - вона "готова до конструктивного діалогу"» на Finance.ua - 3.7
В Контексті Finance.ua