Проект держбюджету-2015 побудований на середньому курсі 17 грн/$1 - Яценюк


Проект держбюджету-2015 побудований на середньому курсі 17 грн/$1 - Яценюк

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк підтвердив прогнозний курс гривні, який закладається в проект бюджету на 2015 рік, на рівні 17 грн за долар США.

Про це він сказав, виступаючи у Верховній Раді.

«Середній курс при розрахунку державного бюджету – 17 грн», – сказав Яценюк.

При цьому присутня в Раді міністр фінансів Наталія Яресько підкреслила, що всі прогнозні показники проекту бюджету були сформовані на основі консенсус-прогнозів інвестиційних банків і Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

«Що стосується курсу, то ми не отримали прогнозний курс від Національного банку. Ми використовували середній консенсусний курс, який ми отримали від Мінекономіки та інвестиційних банкірів і економістів », – сказала Яресько.

Раніше прем’єр-міністр відзначав, що Кабінет міністрів закладає в проект державного бюджету України на 2015 рік курс гривні до долара на рівні поточного з допущенням девальвації до 17 грн за долар. У той же час він відзначив, що корективи в прогнозні показники вносяться постійно.

Кабмін подав до парламенту проект бюджету на 2015 рік з доходами в 475,240 млрд грн, видатками в 527,194 млрд грн і граничним обсягом дефіциту держбюджету в 63,670 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Проект держбюджету-2015 побудований на середньому курсі 17 грн/$1 - Яценюк» на Finance.ua - 2.7
В Контексті Finance.ua