Норму про обов'язкове додавання біоетанолу в бензини в Україні хочуть скасувати


Норму про обов'язкове додавання біоетанолу в бензини в Україні хочуть скасувати

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) пропонує скасувати норму про обов’язкове додавання біоетанолу в бензини, повідомив глава відомства Айварас Абромавічус з трибуни парламенту у вівторок.

“У нафтогазовій галузі – скасовуємо зобов’язання щодо додавання 5% біоетанолу. Тому що була ліцензія, але ніхто ще її не використав (…) Також – скасування необхідності зміни цільового призначення землі для геологічної розвідки, щоб прискорити геологорозвідку”, – сказав він.

Як повідомлялося, згідно закону “Про внесення змін до деяких законів України про виробництво моторних палив з вмістом біокомпонентів”, в 2014-2015 рр. всі реалізовані в країні бензини повинні містити не менше 5% біоетанолу. З 2016 обов’язкова частка біоетанолу в бензинах збільшується до 7%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Бензин та авто
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика Енергетика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Норму про обов'язкове додавання біоетанолу в бензини в Україні хочуть скасувати» на Finance.ua - 2.5
В Контексті Finance.ua