Список заборонених до приватизації об'єктів можуть скоротити в 3 рази


Список заборонених до приватизації об'єктів можуть скоротити в 3 рази

Кабінет міністрів пропонує скоротити перелік заборонених до приватизації в Україні об’єктів з 1478 до 551, з яких 273 знаходяться на окупованій території Криму і Севастополя, відповідний законопроект зареєстровано у Раді в ніч на вівторок.

Документ, зокрема, передбачає виведення виробництва спирту за межі держмонополії та впровадження конкуренції в галузі в період до 2020 року.

Крім цього, законопроект встановлює тимчасовий захист підприємств, що виключаються з переліку заборонених до приватизації, від неприватизаційних процедур відчуження їх майна, зокрема, в процедурах банкрутства. Передбачено зупинити провадження у справах про банкрутство підприємств і ввести мораторій на порушення таких справ строком на 3 роки.

У списку акціонерних товариств, держпакети акцій яких, згідно з документом, не підлягають приватизації і держпідприємств, які можуть бути корпоратизовані, залишаються, зокрема, “Укргідроенерго”, “Турбоатом”, “Нафтогаз України” з “дочками” “Укртрансгаз” і “Укргазвидобування “.

У ньому також “Енергоатом”, “Укртранснафта”, залізниці, аеропорти “Бориспіль” і “Львів”, “Науково-виробничий комплекс газотурбобудування (НВКГ)” Зоря-Машпроект “,“Ощадбанк” і “Укрексімбанк”, а також ДПЗКУ, київський завод “Радар” та ДХК “Артем”.

Підприємства вугільної промисловості і теплоенергетики в переліку відсутні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Список заборонених до приватизації об'єктів можуть скоротити в 3 рази» на Finance.ua - 2.4
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua