0 800 307 555
0 800 307 555

НАСК "Оранта" вивела на ринок нові страхові продукти


У НАСК "Оранта" створення нових страхових продуктів вважається одним з головних компонентів забезпечення процесу страхування. Про це свідчить регулярне оновлення та поповнення асортименту послуг Компанії.

За минулий місяць Компанія отримала чергову нову ліцензію на провадження страхової діяльності, видану Міністерством фінансів України:

Ліцензія № 548575 від 25.04.2003 року

У формі обов’язкового:

 • страхування відповідальності експортера та особи, яка відповідає за утилізацію (видалення) небезпечних відходів, щодо відшкодування шкоди, яку може бути заподіяно здоров’ю людини, власності та навколишньому природному середовищу під час транскордонного перевезення та утилізації (видалення) небезпечних відходів;
 • страхування відповідальності власників собак (за переліком порід, визначених Кабінетом Міністрів України) щодо шкоди, яка може бути заподіяна третім особам.

  Департаментом фінансових установ та ризиків Міністерства фінансів України у травні 2003 року зареєстровані нові правила страхування.

  Це зокрема:

 • Правила страхування відповідальності за витрати, пов’язані з наданням медичних та інших послуг під час перебування за кордоном № 84 (нова редакція).
 • Правила добровільного страхування цивільно-правової відповідальності № 102.
 • Правила добровільного страхування тварин № 103.
 • Правила страхування цивільно-правової відповідальності операторів ядерної установки за шкоду, що заподіяна третім особам внаслідок ядерного інциденту № 104.
 • Правила страхування персоналу ядерних установок, джерел іонізуючого випромінювання від ризику негативного впливу іонізуючого випромінювання на їхнє здоров’я № 105.

  Завдяки цьому страхувальники отримали нові можливості страхового захисту.

  Довідка:

  НАСК «Оранта» – лідер українського ринку класичного страхування, має унікальну представницьку мережу (548 представництв у всіх регіонах України), агентську мережу (понад 8,5 тис. агентів) і найбільшу в Україні кількість договорів страхування (понад 4,7 млн.).Статутний капітал НАСК «Оранта» – 22,3 млн. грн., активи – 107, 934 млн. грн., сформовані страхові резерви – 49,285 млн. грн.

  За І квартал 2003 року обсяг страхових платежів компанії склав 56,59 млн. грн., страхових виплат –18,66 млн. грн., чистий прибуток Компанії склав 4317,5 тис.грн.

  • i

   Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  Дивись також
  Все, що ми знаємо про:Оранта
  Опитування
  Топ новини
  Обговорюють

  Читають

  В Контексті Finance.ua