Кільість міжнародних туристів в 2014 р перевищить 1,1 млрд - ЮНВТО


Кільість міжнародних туристів в 2014 р перевищить 1,1 млрд - ЮНВТО

Кількість міжнародних туристів в 2014 році перевищить 1,1 млрд чоловік, прогнозує Всесвітня туристична організація ООН (UNWTO, ЮНВТО).

У січні-жовтні число мандрівників становило 978 млн, що на 45 млн осіб (4,8%) перевищує показник за той же період минулого року, повідомляється в доповіді “Барометр світового туризму”.

“При такій тенденції до кінця 2014 року міжнародний туризм напевно досягне рекордних показників, – зазначив генеральний секретар ЮНВТО Талеб Ріфаї. – Це чудові результати, враховуючи, що різні регіони планети продовжують стикатися зі значними геополітичними та санітарними проблемами, в той час як відновлення глобальної економіки носить нестабільний і нерівномірний характер “.

“Що ще важливіше, у багатьох країнах ми спостерігаємо політичну підтримку туристичного сектора, яка збільується. Це вселяє оптимізм, не в останню чергу тому, що туризм – один з секторів, здатних найбільш успішно забезпечувати зайнятість населення”, – заявив він.

Найбільш відвідуваним регіоном світу залишається Європа, на частку якої припадає більше половини міжнародних туристів. При цьому їх число в січні-жовтні зросло на 4%. Однак різні європейські країни показують неоднакову динаміку. Так, наприклад, кількість прибуттів туристів в Північну Європу і країни Середземноморського регіону збільшилася на 7%, тоді як у державах Центральної та Східної Європи спостерігалася стагнація.

Самий істотний приріст числа туристів за десять місяців поточного року був відзначений на американському континенті – на 8%. В Африці кількість мандрівників підвищилося на 3%, в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні – на 5%, на Близькому Сході – на 4%.

Довгостроковий прогноз ЮНВТО щодо зростання числа міжнародних туристів на 2010-2020 роки становить 3,8% на рік.

До складу організації входять 156 держав.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua