Бензин в Німеччині подешевшав до мінімуму за 5 років


Бензин в Німеччині подешевшав до мінімуму за 5 років

Ціни на автомобільне паливо в ФРН впали до рівня п’ятирічної давності і навіть нижче, за даними Об’єднання підприємств нафтопереробної промисловості Німеччини (MWV).

У зв’язку з сильним падінням цін на бензин і дизельне паливо автомобілісти витратили на заправку в цьому році приблизно на 5 млрд євро менше, ніж в 2013 р, пише газета Bild am Sonntag.

За словами представника MWV Олександра фон Ґерсдорфа, в поточному році “автозаправки Німеччини продадуть на 4% більше дизельного палива і на 2% більше бензину”.

У зв’язку зі збільшенням продажів палива Міністерство фінансів ФРН розраховує на додаткові податкові надходження в розмірі 550 млн євро.

Лютневі ф’ючерси на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 9:00 мск збільшилися в ціні на 1,47% до $62,28 за барель. До закриття ринку в п’ятницю вартість ф’ючерсів піднялася на 3,56% і склала $61,38 за барель.

Ціна ф’ючерса на нафту WTI на лютий на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) виросла до цього часу на 1,28% до $57,86 за барель. За підсумками попередньої сесії контракт подорожчав на 4,45% до $56,52 за барель.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Рейтинг популярності матеріалу «Бензин в Німеччині подешевшав до мінімуму за 5 років» на Finance.ua - 3.5
В Контексті Finance.ua