США нададуть Україні кредит для покупки зброї - конгресмен


США нададуть Україні кредит для покупки зброї - конгресмен

Влада США має намір надати Україні кредитні кошти для того, щоб українська сторона змогла сама купити зброю потрібного зразка. Про це заявив американський конгресмен Адам Кінзінгер, який лобіював прийняття в Конгресі США закону про підтримку України.

“Ми не надаємо вам зброю, адже стандарти вашої і американської армії дуже різні. Наприклад, для того, щоб користуватися вертольотами Black Hawk або Apache на професійному рівні, потрібно вчитися півтора року. У вашої армії немає стільки часу”, – сказав Кінзінгер.

Конгресмен зазначив, що завдяки прийнятому в США законопроекту Вашингтон зможе надати Україні кредитні кошти, за рахунок яких українська влада закупить ту техніку, яка необхідна.

“Ви зможете закупити техніку в країнах Східної Європи – адже вона підходить вам за військовими стандартами. І це доцільніше, корисніше”, – вважає Кінзінгер.

Президент США Барак Обама поставив свій підпис під новим законом, який передбачає допомогу Україні і санкції проти Росії.

Закон передбачає, що президент США має право надавати допомогу Україні оборонними озброєннями, такими, як, наприклад, протитанкову і бронебійну зброю або радари, безпілотні розвідувальні апарати, системи захищеного зв’язку, а також військовим навчанням.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Рейтинг популярності матеріалу «США нададуть Україні кредит для покупки зброї - конгресмен» на Finance.ua - 3.0
В Контексті Finance.ua